VAZ 2114 ventiilide ise reguleerimine. Töö järjekord, tühikud, kuidas paigaldada

Kõik kaheksaklapiliste mootoritega varustatud VAZ-autod vajavad gaasijaotussüsteemi mehaaniliste kliirenside perioodilist reguleerimist. Seega, kui VAZ 2114-l on 8 ventiili, siis ka iga 20-30 tuhande km järel või veelgi sagedamini peaksite kontrollima ventiilide tühimikke ja vajadusel uuesti reguleerima. Kuid VAZ 2114 süstimisel 16 cl. asjad on erinevad.

VAZ 2114 klappide reguleerimise maksumus on umbes 1000 rubla, kuid selle raha saab kokku hoida ise häälestades. Õige paksuse reguleerimiseks vajate väikest tööriista, tunnetite ja seibide komplekti.

Klapi reguleerimine VAZ 2114-l

Sisu:

  • Valesti töötavate ventiilide sümptomid
  • Menetluse sagedus
  • Miks peate reguleerima
  • Mida on vaja õige kliirensi seadmiseks
  • Kuidas kontrollida klapi tühikuid
  • Lünkade määramise protseduur ja juhised
  • Korduma kippuvad küsimused

Reguleerimata ventiilide sümptomid VAZ 2114

Reguleerimata klappide tunnused VAZ 2114-l

Selleks, et mõista, et klapi tuleb reguleerida, on vaja teada häire ajastuse peamisi märke. Reguleerimata VAZ 2114 ventiilide sümptomid on tavaliselt järgmised:

  • Ajastus heliseb. Kui külma mootori käivitamisel kostub silindripea piirkonnas selgelt metallist klõbinat, mis soojenedes vaibub, on see selge märk liiga suurtest tühimikest. Kui ühe või mitme silindri kokkusurumine on liiga madal (alla 10 atmosfääri), võib see olla ka puruneva tõukejõu vedru, klapi või selle pesa läbipõlemise sümptom. Sellisel juhul ei anna ventiilide 2114 reguleerimine midagi: peate silindripea parandama.
  • Mootor on troit. Sisepõlemismootori ebaühtlane töö, selle raputamine, silindri perioodiline "tera" ja ülekuumenemine võivad viidata kinnitatud ventiilile (selle kliirens on liiga väike või isegi "kadunud"). Kinnitatud ventiili saab eristada tõsiselt lagunemisest kokkusurumise teel: kui see on 6-10 atmosfääri, on võimalus, et reguleerimine aitab, kui vähem, peate mootori lahti võtma.
  • Tulistab heitgaasi. Väljalasketorus olevad kaadrid, eriti gaasi ootamatu eraldumise korral, viitavad mõnikord kinnijäänud klapile, mis ei saa normaalselt sulgeda. Pange tähele, et valede kliirenside iseloomulikke sümptomeid võib põhjustada halb kütus, mille RON on alla 92. Seetõttu võite kõigepealt proovida bensiinijaama vahetada ja 95. tankida. Kui sümptomid on kadunud, võite sõitu jätkata ilma ajastust puudutamata.Kui kvaliteetse bensiiniga tankimine ei aidanud, on vaja mõõta termovahet ja reguleerida tühimikke. Kuidas teha kindlaks, kas klapp on liiga lahti või kinnitatud, mida teha pärast diagnoosi - leiate allolevast artiklist.

Ventiili reguleerimise sagedus VAZ-2114-l

Sarnased märgid, kui muid rikkeid pole, ilmuvad järk-järgult 30 tuhande km lähemale. Kilomeetrite vahemik, mille juures VAZ 2114 klappe tuleb reguleerida, sõltub neljast peamisest tegurist:

  • kasutatud kütus (gaas või bensiin, selle oktaaniarv);
  • silindripea üldine seisund (uus, otkitalennaya, vana);
  • sõidurežiim (aeglaselt linnas, liiklusummikud või kiire maanteel);
  • mootori termilised koormused.

Selleks, et mootoririkkedele järele ei jõua, tasub keskenduda numbritele, mis on sees 10-15 tuhat kilomeetritarvestades tema tööd kõrva järgi.

Pärast silindripea kapitaalremonti või väljavahetamist tuleks klapid uuesti reguleerida 1000 km pärast (pärast sissesõitu). Siis tuleb intervalli suurendada tavapärase 20-30 tuhandeni.

Kui mootor töötab propaan-butaanil, eriti kui ei kasutata kaherežiimilist ECU püsivara ega UOZ-variaatorit, tuleb klappe reguleerida palju sagedamini - iga 10 000 km järel... See on tingitud asjaolust, et sellistel juhtudel soojendab silindripea rohkem ja vahed kaovad kiiremini.

Pärast mootori ülekuumenemist on klappe vaja sageli reguleerida, kuna kõrgemal temperatuuril võivad nad:

  • sadulad - jäta;
  • seibi või nukkvõlli pind - liiga "sisse hõõruda";
  • klapp - istumise tõttu istmetel sügavamale istuma.

Saate määrata, kui palju VAZ 2114 ventiile konkreetselt teie puhul reguleeritakse, ja võite iseseisvalt järgida allpool kirjeldatud juhiseid. Kui teil on küsimusi VAZ 2114 ventiilide reguleerimise kohta, milleks see on mõeldud ja kuidas seda teha, annab see juhend neile põhjalikud vastused.

See materjal kehtib ainult 8-klapiliste mootoritega 2111, 21114 ja 11183 varustatud VAZ 2114 (ja teiste VAZ-autode) kohta. 16-klapiliste sisepõlemismootoritega 2112x ("shesnar") varustatud modifikatsioonidel on hüdraulilised kompensaatorid ja neid ei ole vaja perioodiliselt reguleerida. termilised kliirensid!

Milleks on klapi reguleerimine?

Võite koostada pika loetelu sellest, mida VAZ 2114 klapi reguleerimine mõjutab, kuid selle loendi põhipunktid on:

  • mootori ühtlus;
  • ajastuselementide tööiga;
  • kütusekulu;
  • mootori tõukejõud ja gaasireaktsioon.

Isegi kui me ei võta arvesse, et reguleerimata tühikud vähendavad mootori ressurssi (ja see on peamine), hakkab pärast selle häälestamist elementaarselt töötama sujuvamalt ja sööma veidi vähem kütust. Seega pole nende argumentide põhjal keeruline aru saada, mida määrus annab.

Mida on vaja termopilu reguleerimiseks?

Termokliiride seadmiseks vajate seibe klappide VAZ 2114 reguleerimiseks, mõõtesonde, samuti mitut ülesannet lihtsustavat seadet.

Millist tööriista on vaja VAZ 2114 lünkade reguleerimiseks:

Pilu paksuse mõõtmine ja alusplaatide paigaldamine

  • Phillips kruvikeeraja (harutorude jaoks);
  • 10 mutrivõtit (katte, rihmakaitse ja drosselkaabli pingutusriba jaoks);
  • komplekt ventiilide VAZ 2114 reguleerimiseks ("kihv" ja seiskamine);
  • silindripea klapi kaane tihend (katalooginumbrid 2108-1003270-01, 2108-1003270-10, 2108-1003270-11, hind umbes 100-200 rubla);
  • ventilaatorikomplekt sondid vahemikus 0,05 kuni 1 mm sammuga 0,05 mm;
  • süstal õli imamiseks silindripeast.

Ventiilide VAZ 2114 reguleerimise seade on servadega aukudega toru, millele pannakse liikuv "kihv". Selle abiga pressitakse klapp pesurile pääsemiseks välja. Teine vajalik tööriist VAZ 2114 ventiilide reguleerimiseks on haamrikujulised klambrid, mis lukustavad tõukuri topsi pigistatud asendisse. Tavaliselt müüakse neid seadmeid komplektina, nende hind on umbes 200-400 rubla.

Milliseid seibe reguleerimiseks osta

Olles ostnud tööriista VAZ 2114 termiliste vahede seadmiseks, peate ostma ka seibid. Neid müüakse komplektidena (kuid neid on raske leida) ja eraldi. Kui praegu kasutatavate seibide kohta andmed puuduvad, peate need pärast kliirensite mõõtmist ja praeguste seibide paksuse mõõtmist need ostma.

Reguleerivad seibid on universaalsed kõigi kaheksaklapiliste esiveoliste VAZ-mootorite jaoks. Nende katalooginumber on 21080-1007056-XX, kus XX on number, mis sõltub toote paksusest. Selliseid seibe kasutatakse kõigil Fretsil, millel on "kaheksa viga", alates 2108. aastast kuni Grantini.

Originaal seibide komplekt VAZ 2114 (3-4,5 mm) jaoks

VAZ-klappide reguleerimiseks on kahte tüüpi seibe: "originaal" ja "ühistu". Esimesed on konveierile tarnitavad tehasetooted, teised on toodetud kolmandate osapoolte firmade poolt. Neid saab eristada fondi järgi, millega märgistust rakendatakse:

  • originaal (hind - umbes 150-200 rubla tükk) - kasutatakse ristkülikukujulisi segmendinumbreid, nagu elektroonilise kella ja muude seadmete ekraanil;
  • ühistu (hind - kuni 100 rubla) - tavalised trükitud või suurtähed, mis pole jagatud segmentideks.

Kui peate reguleerima VAZ 2114 ventiile 8 klapi jaoks, soovitame tungivalt leida täpselt ristkülikukujuliste numbritega originaalsed seibid. Nende suurus vastab garanteeritult märgistustele ja kõvadus tagab pika tööea.

"Ühistu" tooted ("ümardatud" numbritega) on oma kvaliteedilt äärmiselt ebastabiilsed. Sageli läbivad sellised seibid ainult 4-5 tuhat km. Niisiis, VAZ 21099-ga sarnase töö tegemise kogemuse põhjal lagunes “kooperatiivi” komplekti kasutatud seib 4000 km pärast täielikult. Mootor helises ja töötas ebastabiilselt ning selle areng oli palja silmaga nähtav. Pikka aega sõitmine sellise seibiga on mootori jaoks ohtlik, mida võivad reguleerimata ventiilid rikkuda: VAZ 2114 sümptomid süvenevad ja selle tagajärjel harjub nukkvõlli nukk-ekstsentrik rohkem kui on lubatud.

Ventiilide termovahemike kontroll VAZ 2114

VAZ 2114 klappide vahe kontrollimine ja reguleerimine: video

VAZ 2114 gaasijaotusseadme termiliste lünkade õigeks mõõtmiseks vajate:

  • torude eemaldamiseks kruvikeeraja;
  • võti 10 silindripea kaante ja rihma eemaldamiseks;
  • klapi reguleerimise skeem VAZ 2114;
  • sondide komplekt vahemikus 0,05 kuni 1 mm (sammuga 0,05 mm) VAZ 2114 klapi tühikute mõõtmiseks;
  • reguleerimisseade natiivsete seibide eemaldamiseks;
  • mikromeeter seibide tegeliku paksuse mõõtmiseks;
  • teravad pintsetid seibide eemaldamiseks.

Reguleerimisseade, mis lukustub ventiilide kohale

VAZ 2114 ventiilide õige reguleerimine on võimalik ilma mikromeetrit kasutamata, kuid sel juhul peate ostma uued seibid, mille mõlemas suunas on varu. See tähendab, et kui on vaja 3,1 mm seibi, siis tasub osta nii 3,05 kui 3,15 ja veelgi parem - ka 3,0 ja 3,2. See on vajalik selleks, et kui vana seibi tegelik suurus ei vasta märgistusele, siis on viltidega valides ja mõõtes võimalik saada õige kaugus.

Kui vanade seibide märgised kustutatakse, on seda ilma mikromeetrita keerulisem teha. Selle saab asendada vernier-nihikuga, kuid jällegi vajate seibide varu. Kuna sellel mõõteseadmel on suhteliselt madal täpsus (+ -0,1 mm), vajate mõõdetud seibide suurt hulka nii pluss- kui miinusmärgina. See tähendab, et kui nihik näitas vana 3,3 mm suurust ja arvutuste kohaselt on õige vahe jaoks vaja 3,4 mm, on soovitatav osta kõik suurused 3,1-3,6 mm.

Ventiili vahe VAZ 2114 8 ventiili - 0,35 mm ± 0,5 mm heitgaasi jaoks ja 0,2 mm ± 0,5 mm sisselaskeava jaoks.

Pärast 2011. aastat toodetud VAZ-autodel (mootor 11186) on vahe suurenenud 0,5 mm võrra, mille põhjuseks on klapiistme materjali erinev koostis. 2114. aastal (ja teistes Samaras) selliseid mootoreid seeriaviisiliselt ei paigaldatud, kuid arvestage seda hetke, kui mootor vahetati autol.

Enne VAZ 2114 pihusti klapi reguleerimist (karburaatori "nelja" ei toodetud masstoodanguna) peate mootorit jahutama või soojendama umbes 20 kraadini. See on oluline, kuna kuumal mootoril (umbes 90 kraadi) jäävad tühimikud nulli ja üljahutatud mootoril - liiga suured ja nende õigeks mõõtmiseks ei toimi!

Kontrollimisel kasutage protseduuri ja vajalikke reguleerimisvahendeid, nagu allpool kirjeldatud.

Kuidas mõõta ventiilide tühimikke

8-klapiliste VAZ-mootorite kliirensite mõõtmise ja klappide reguleerimise protsess

Ventiili kliirenside mõõtmiseks toimige järgmiselt:

  1. Asetage auto tasasele pinnale.
  2. Tõstke parem esiratas üles ja lülitage sisse kolmas või neljas käik.
  3. Avage kapott.
  4. Eemaldage hammasrihma kate 10 võtmega.
  5. Ühendage karteri ventilatsioonitorud klapi kaanest lahti, vabastades nende klambrid kruvikeerajaga.
  6. Eemaldage klapi kate võtmega 10. Kui gaasijuhtme pingutusklamber häirib seda, eemaldage see sama võtmega.
  7. Pöörates ratast, reguleerige nukkvõlli rihmaratta märk ploki eendiga.
  8. Märkige rihmaratas, lisage iga 90 kraadi järel kolm täiendavat märki. Neid saab rakendada markeriga või südamikuga ning märgistamiseks kasutage ruudukujulist joonlauda, ​​rakendades seda rihmaratta küljele nii, et see läbiks võlli keskosa.
  9. Pumbake süstal süvendite lähedal olevast silindripea õõnsustest õli välja ja tühjendage see õlikanalitesse.
  10. Paigaldage seibivahetaja kattetappidele nii, et kangi vajutamisel läheks selle kihv klapi seibi ja nukkvõlli ekstsentriku vahele.

Kui ettevalmistustööd on lõppenud, saate kohale toimetada mõõtevahendi (mikromeeter, sond), pintsetid ja mõõta otse. Teil on vaja ka VAZ 2114 klapi reguleerimise tabelit, mis reguleerib mõõtmiste järjestust.

VAZ 2114 ventiilide tööjärjestus, kui arvestada rihma küljelt, olenemata mootori versioonist, on järgmine:

  • 1 lõpetamine;
  • 2 sisselaskeava;
  • 3 sisselaskeava;
  • 4 lõpetamine;
  • 5 lõpetamine;
  • 6 sisselaskeava;
  • 7 sissevõtmine;
  • 8. lõpetamine.
Väljalaskeklappe saate eristada ka visuaalselt: mustast metallist väljalaskekollektori torud sobivad neile tagantpoolt (sisselaskekollektor on valmistatud alumiiniumisulamist).

Lünga mõõtmiseks kasutage andurimõõtureid, sisestades need nukkvõlli nuki ja seibi vahele. Alustades õhukese sondiga, liigutage neid ülespoole. "Tihedalt" läbiva sondi suurus (suuruselt järgmine enam ei sobi), ja on valitud klapi kliirensi suurus. Pange paberile iga klapi jaoks saadud väärtus. Ventiili reguleerimise tabel peaks välja nägema umbes selline:

1 silinder2 silindrit3 silindrit4 silindrit
Klapp12345678
Ametisse nimetamineVabastageSisselaskeavaSisselaskeavaVabastageVabastageSisselaskeavaSisselaskeavaVabastage
Norm0,350,20,20,350,350,20,20,35
Lõhe0,270,170,130,330,330,130,130,27
Seib3,63,883,73,63,753,623,693,7
Arvutustulemus3,523,853,633,583,733,553,623,62
Uus seib3,53,83,63,573,73,553,63,62
Tulemus0,020,050,030,010,0300,020
Vahe pärast0,350,210,20,350,350,2~ 0,190,35
Paigaldatud seibid350 tõmblukuga380 zip360 taim357370 taim355 zip360 taim362 taim
Enne reguleerimist hoolitsege0,080,030,070,020,020,070,070,08

Ventiilide järjekord VAZ 2114 mõõtmiste ajal on see järgmine:

  1. Pöörake ratast ettepoole, nii et nukkvõlli rihmaratta tehasemärk oleks 2–3 hammast enne plokil olevat märki. Selles asendis mõõdetakse 1. (väljalaskeava) ja 3. (sisselaskeava) ventiili kliirens.
  2. Pöörake rihmaratast 90 kraadi võrra, keerates ratast ettepoole, nii et järgmine varem tehtud märk oleks 2–3 hammast ploki väljaulatuvast osast eespool. Mõõtke 2. (sisselaske) ja 5. (väljalaske) ventiili kliirensid.
  3. Pöörake rihmaratas järgmise sälgu ees veel 90 kraadi ette. Mõõtke 6. (sisselaske) ja 8. (väljalaske) ventiili kliirensid.
  4. Pöörake rihmaratas uuesti 90 kraadi ettepoole, nii et kolmas teie tehtud märk on 2–3 hammast enne plokimärki. Mõõtke neljanda (väljalaskeava) ja seitsmenda (sisselaskeava) klapi kliirensid.
Mootorit saab pöörata ainult ettepoole ja ainult ratta või väntvõlli rihmaratta poolt (kuid selle juurde roomata on ebamugav). Ärge pöörake mootorit tahapoole ega pöörake seda nukkvõlli rihmaratta juurest, kuna see võib hammasrihma libiseda!

Kui te ei tea kasutatud seibide mõõtmeid, peate pärast iga vahe mõõtmist sellest teada saama. Selleks peate vaheldumisi eemaldama seibid ja kirjutama nende numbrid, VAZ 2114 ventiilide numeratsioon on sama, mis ülaltoodud:

  1. Pöörake seibi hästi nii, et väljalõige oleks ettepoole suunatud. Seib eemaldatakse pintsettidega selle väljalõike kaudu.
  2. Sisestage tööriista küüs seibi ja nukkvõlli vahele, suruge klapp alla ja hoidke seda seal.
  3. Sisestage haamrihoidik nukkvõlli ja seibikaevu vahele, toetades seda kaevu servale, nii et koera vabastamisel jääb kaev süvendisse.
  4. Klammerdage seib pintsettidega läbi auku ja eemaldage see.
  5. Vaadake seibi märgistusi (kui on mikromeetrit või kustutatud märgistusi - mõõtke täpselt paksus), pange see tagasi oma kohale (pange numbritega alla) ja kirjutage see plaadile.
  6. Tehke sama (sammud 1–5) ülejäänud ventiilidega.

VAZ 2114 ventiilide reguleerimise protseduur on sama, mis lünkade mõõtmisel. Kuid enne VAZ 2114 ventiili reguleerimist peate tegema arvutused ja valima seibid valemi järgi.

Ventiili reguleerimise valem

Kuidas valida õige pesumasin

Seibide valimine pärast kontrollimist õige kliirensi seadmiseks tuleks teha järgmise valemi järgi:

A = B + (C-D) mm

Kus:

  • A - vajaliku seibi paksus;
  • B - vana seibi paksus;
  • C - saadud kliirens;
  • D - õige kliirens.

Sisselaskeklapi reguleerimise mõõtevarras

Näiteks mõõtsite väljalaskeklapi kliirensit 0,45 mm, kasutatava seibi paksus on 3,5 mm ja õige kliirens peaks olema 0,35 mm. Kokku saame:

3,5+(0,45-0,35)=3,6

see tähendab, et peate panema seibi 3,6 mm

Pärast kõigi ventiilide mõõtmist on vaja valida õige suurusega seibid ja asendada need kõigil ventiilidel, kus tühikud ei ole õiged (väljalaskeava jaoks 0,35 ± 0,5 mm, sisselaskeava jaoks 0,2 ± 0,5 mm).

VAZ 2114 klappide vaheline tabel

LõheMootor
21083 ( 2111, 21114, 11183)11186
BensiinHBOBensiinHBO
SisselaskeavaMinimaalne0,15 mm0,2 mm0,2 mm0,2 mm0,2 mm
Nominaalne0,2 mm0,25 mm0,25 mm0,25 mm0,25 mm
Maksimaalne0,25 mm0,3 mm0,3 mm0,3 mm0,3 mm
Keskkooli lõpetamineMinimaalne0,3 mm0,35 mm0,35 mm0,2 mm0,4 mm
Nominaalne0,35 mm0,4 mm0,4 mm0,25 mm0,45 mm
Maksimaalne0,4 mm0,45 mm0,45 mm0,3 mm0,5 mm

VAZ 2114 mootori lünkade reguleerimine - juhised ja kasutusjuhend

Kui VAZ-klapid koputavad, on see otsene näide nende termiliste vahede reguleerimiseks. Pihusti VAZ 2114 klapi reguleerimine toimub samamoodi nagu esimese põlvkonna Samari karburaatori sisepõlemismootoritel (2108-21099). Peamine ülesanne on panna õige paksusega seibid, lähtudes tühikute eelkontrolli näitajatest ja klappide tööjärjestuse jälgimisest.

Reguleerimise käigus tuleb seibid paigaldada numbritega alla. Vastasel juhul vaadake nukkvõlli märgistust ja järgmist reguleerimist, mida te ei saa ilma seibide paksuse mõõtmata.

Ventiilide VAZ 2114 reguleerimise protseduur

VAZ 2114 (kaheksaklapilise pihusti) ventiilid reguleeritakse samas suurusjärgus kui tühikute mõõtmine:

VAZ 2114 klappide reguleerimise õige protseduur

  1. Seadsime rihmaratta esimesele (tehase) märgile, blokeerimismärgist 2-3 hamba võrra ette. Vahetage seibid asendisse 1 ja 3 ventiili, teeme sondidega kontrollmõõtmise. Kui vahe on liiga väike, proovige seibi üks samm vähem (-0,05 mm), liiga suur - veel üks samm (+0,05 mm).
  2. Keerame võlli ettepoole 90 kraadi, 2-3 hammast enne teist (omatehtud) märki. Seibide vahetamine 2 ja 5 ventiili, kontrollmõõtmiste tegemine.
  3. Keerame võlli veel 90 kraadi, enne kolmandat (omatehtud) märki. Seibide vahetamine - 6 ja 8 ventiili, kontrollmõõtmiste tegemine.
  4. Viimati pöörasime võlli 90 kraadi ettepoole, 2-3 hammast neljandast (omatehtud) märgist eespool. Seibide vahetamine 4 ja 7 ventiili, kontrollmõõtmiste tegemine.

Kui mõõtmistulemuste kohaselt osutus mõni lünk normaalseks, saab need vahele jätta. See on levinud tava, kuna VAZ 2114 väljalaskeklapid, mis kuumenevad palju rohkem, kaotavad tühimikud kiiremini. Olukorrad on tavalised, kui VAZ 2114 klapi vaba ruumi väljalaskeava juures tuleb reguleerida iga 10 tuhande km järel, samal ajal kui sisselaskeklapp 2114 säilitab õige vahe ka pärast 30-50 tuhat. Seda juhtub eriti tihti gaasiga sõites.

Ülaltoodud protseduuri lünkade mõõtmiseks ja reguleerimiseks soovitab tootja, kuid võite sellest kõrvale kalduda (midagi hullu ei juhtu), näiteks kui on vaja reguleerida ainult ühte või kahte silindrit. Kui ajastus on õigesti seatud, ei saa te märke vaadata, lihtsalt reguleerides vaheldumisi iga soovitud silindri VAZ 2114 sisse- ja väljalaskeklappi. Oluline on ainult ekstsentriku õige paigutamine: see peab üles vaatama. Kuid märkideta meetod on ebamugav, kuna mootorit tuleb palju sagedamini vändata.

Lüngad on vaja seada ainult rangelt 11186 mootori märkide järgi (Kalina, Granta, ei olnud 2114. aastal seeriaviisiliselt paigaldatud, vaid mõned omanikud paigaldasid "vahetuse" käigus), kuna sellel ICE-l võivad olla klappidega kolvid .

Pärast seda, kui VAZ 2114 klapid on oma kätega reguleeritud, on klapi kate uuesti paigaldatud (tihvtid pingutatakse pöördemomendiga 2-4,7 Nm) ja keerake kõik eemaldatud elemendid tagasi.

Garaažimeistrite seas on populaarne paarituspindade määrimine hermeetikuga, kuid see on vale. Hermeetik on võõrkeha, mis võib mootori ummistada ja mida pole vaja uue tihendi paigaldamisel.Parem on kulutada 100 rubla uuele tihendile, kui vana kummi oma kohale tagasi viia ja hermeetikut selle peale määrida (sest tõenäoliselt lekib vana ilma selleta).

Kui olete VAZ 2114 klapid õigesti reguleerinud, muutuvad pilud normaalseks, mootor lõpetab ventiilide helisemise ja töötab sujuvamalt. Kuid kui kõik on õigesti tehtud, on mõõtmed täidetud ja mootor töötab endiselt, rõngad jne - võib-olla on nukkvõll liiga kulunud või lõtv. Sellisel juhul on vaja kulunud osade väljavahetamist parandada.

Lada 2114-s kasutatavate kaheksaklapiliste VAZ-mootorite suur pluss on see, et kui te neid valesti reguleerite, siis võib juhtuda maksimaalselt, et mootor ei käivitu või töötab katkendlikult, kuid klappe ei ohusta. painutamine.

Mootoritel 21083 (1,5 l, karburaator paigaldati alles 2115. aasta alguses), 2111 (1,5 l, pihusti), 21114 või 11183 (1,6 l, pihusti) ei paindu ventiil isegi siis, kui hammasrihm puruneb, kuna nende kolvid on soonitud piisava sügavusega. Kaheksa klapiga VAZ-mootorite perekonnas painutab klapi ainult mudel 11186, kuid seda ei paigaldatud tehasest 2114. aastal.

VAZ 2114 klappide reguleerimisel korduma kippuvad küsimused ja peensused

  • Kuidas määrata võlli asendi nurk ilma märkideta?

    Kui märke ei rakendata, peate rihmaratta ise märkima. Kui seda teha on problemaatiline (näiteks rihmaratta märk pole nähtav), saate navigeerida hoorattal oleva märgi järgi. See peaks asuma sidurikella akna märgiga. Järgmisena peate rihmaratta ise märkima (rihmaratta ja hooratta märgid peavad vastama mootori märkidele). Iga ventiilipaari jaoks (VAZ 2114 ventiilide reguleerimise valem on näidatud ülalpool) tuleb rihmaratas 90 kraadi ette keerata.

  • Kas saab hakkama ilma klappe reguleerimata?

    Kui termilised vahed lähevad eksiteele, hakkab mootor valesti tööle ja kulub kiiresti. Seetõttu on hädavajalik ventiile perioodiliselt reguleerida! Teoreetiliselt võite muidugi paigaldada silindripea koos hüdrauliliste kompensaatoritega (näiteks shesnarist), kuid see nõuab suuremahulisi muudatusi ja lihtsam on kohe 16-klapilise mootorikoostu panna.

  • Kas ma pean kontrollima kokkusurumist, kui reguleerite vabu kohti?

    See on valikuline, kuid väga soovitav. Hea rõhk silindrites (12-14 atm) kinnitab, et kliirensid on õigesti reguleeritud ja klapid pole mürgitatud. Kui kokkusurumine on endiselt nõrk, tähendab see, et VAZ 2114 ventiilide reguleerimine oma kätega tehti valesti (klapid on klambriga kinnitatud) või tehti seda liiga hilja ja ilma silindripea parandamiseta ei saa kulumise või ventiilide läbipõlemine.

  • Kas klapi kliirens mõjutab külmkäivitust?

    Jah, kui mootor töötab külmalt halvasti, võib see olla märk ebaõigetest tühimikest. Kui see ventiile ei helise, on pilud ebapiisavad ja kui see heliseb liiga palju, siis on see liiga suur.

  • Miks tõukejõud kaob pärast klappide reguleerimist?

    Kui pärast klappide reguleerimist tõmbab mootor halvemini, tähendab see, et kas reguleerimine tehti valesti või vajab mootor remonti. Näiteks kulunud nukkvõlli nukkide tagajärjel on silindreid vähem täidetud või puhastatud. Lahtised või põlenud ventiilid põhjustavad kokkusurumise kadu. Reguleerimata klappe saab katta süsiniku ladestustega, mis täidavad tihendi rolli, ja pärast reguleerimist klapid iseenesest hõõruvad, süsiniku sademed eemaldatakse ja kompressioonijäägid kaovad.

  • Kas reguleerimisprotseduur sõltub mootori helitugevusest?

    Ei, VAZ 2114 1,5 ja 1,6 ventiilide reguleerimine on identne. Ainus hoiatus on see, et elektroonilise gaasiga mootoritel (hilisemad autode modifikatsioonid) ei ole gaasijuhtme pingutit, mis takistaks katte eemaldamist.

  • Kas klapi seade on bensiini ja gaasi jaoks erinev?

    VAZ 2114 ventiilide reguleerimine gaasi jaoks toimub samamoodi nagu bensiini puhul, kuid ühe muudatusega: soovitatav on väljalaskeklapid seada väärtusele 0,05 mm "pluss" (see tähendab, et vahe ei ole 0,35, vaid 0,4 mm). See on eriti oluline mootorite jaoks, millel pole HO jaoks UOZ-variaatorit või kaherežiimilist ECU püsivara. Kuna gaas põleb kauem kui bensiin, tuleb see süüdata veidi varem.Seetõttu põleb järelejäänud kütus juba väljalaskekanalis, klapp kuumeneb rohkem ja selle kael pikeneb veelgi. Sisselaskeklappide gaasi kliirensit pole vaja suurendada. Tavaliselt jahutatakse neid sissetuleva segu abil ja kaelad ei liigselt soojuspaisu.

  • Mis siis, kui tühimikku ei määrata?

    Kui kliirens pole seatud, on klapi pesa ülemäära ülespoole läinud. Ajutise meetmena (kapitaalremondi juurde jõudmiseks) sobib kasutada vähendatud paksusega "kooperatiivseid" seibe, kuna õhemaid kui 3 mm tehaseseibe ei toodeta. Võite ka klapi otsa teritada, kuid ilma silindripea lahti võtmata pääsevad mootorisse kiibid. Pange tähele: liiga õhuke seib võib istuda kaevu liiga sügavale, mistõttu nukkvõll kleepub kaevu serva ja kulub kiiremini.

  • Kas seibi saab õige paksusega teritada?

    Mingil juhul ei tohi seibe teritada, et reguleerida nende paksust viili või smirgeliga. Esiteks ei saa te kunagi soovitud pinna täpsust. Teiseks kustutate tehases pinna kõvenemise teel saadud tsementiitkihi ja selline seib ei pea kaua vastu.

Lang L: none