Karburaatori remondikomplekt - seadmed ja nende kasutamine.

Karburaatori remondikomplekt "Osoon"

Karburaatori remondikomplekt oli ja jääb karburaatorimasinate omanike seas nõudluseks. Mida see sisaldab ja kuidas seda kasutada? Sellest lähemalt hiljem.

Mis on karburaator ja milleks see on mõeldud

Karburaator On sisepõlemismootori oluline doseerimisosa. See on loodud kütusesegu loomiseks ja selle varustamise reguleerimiseks põlemiskambrisse. Meie riigis on kõige tavalisem karburaatori tüüp nn "Solex", mida toodetakse alates eelmise sajandi 80. aastatest. Seda saab kasutada nii vanadel VAZ-idel kui ka teistel möödunud sajandi kodumajapidamises kasutatavatel autodel.

Enamiku talitlushäiretest saab edukalt kõrvaldada tavalise karburaatori remondikomplekti abil (sealhulgas VAZ-i autode ja Solexi karburaatorite jaoks).

Milleks on karburaatori remondikomplekt ja millest see koosneb

Tavaliselt piisab karba töötamiseks taastamiseks loputamisest ja reguleerimisest. Nendel eesmärkidel on karburaatori remondikomplekt.

Klassikalise karburaatori remondikomplekti "Solex 21083" komplekt:

Solexi karburaatori remondikomplekt

  • kütusejoa (2 tk);
  • emulsioonitoru (2 tükki);
  • nõelklapi korpus;
  • Nõelventiili;
  • segage kvaliteetset kruvi;
  • stardiseadme membraan;
  • kiirenduspumba membraan;
  • ökonomaismembraan;
  • võrgusilma plastfilter;
  • pihusti;
  • ülemise katte tihend;
  • karburaatori tihend;
  • kvaliteetne kruvikrae;
  • pihusti mansett;
  • ökonomaiseri vedru;
  • ülemise katte parandustihvt;
  • gaasipumba vedru.

Solexi karburaatori remondikomplekt

Solexi karburaatori remondikomplekt

Praegu pole keeruline osta Solexi karburaatori remondikomplekti. Selle ligikaudne hind jääb vahemikku 4 ... 5 $.

Tööde teostamiseks vajate karburaatori pesemiseks lisaks remondikomplektile vedelikku. Saate seda osta mis tahes autokaupluses.

Karburaatori remondijärjestus

Sõltumata karburaatori konstruktsioonist toimub selle remont ja puhastamine vastavalt järgmisele algoritmile:

  • Karburaatori demonteerimine. Selleks ühendage kõigepealt lahti aku (negatiivne klemm), demonteerige õhufilter ja selle korpus, ühendage lahti juhtmed, vardad ja torujuhtmed. Enne töö alustamist on soovitatav kõiki keermestatud ühendusi töödelda roostet söövitava keemilise vedelikuga (näiteks WD-40).
  • Karburaatori täielik demonteerimine. Seda tehakse kõigi komponentide kahjustuste, defektide ja saastumise kontrollimiseks ja tuvastamiseks.
  • Karburaatori üksikute osade puhastamine ja loputamine. Eelkõige pihusti, filter, joad, kütuseklapp, emulsioonitorud ja gaasipumba kaas. Loputamine toimub bensiini või puhastusvedelikuga. Pärast seda protseduuri on düüsid ja ventiil (võimalikud muud osad) puhuda kompressorist suruõhuga. Samal ajal ei ole soovitatav neid lapiga pühkida (nii et neile ei satuks kohevust ega prahti)!
  • Ebaõnnestunud osade ja kulumaterjalide asendamine.
  • Karburaatori kokkupanek ja reguleerimine.
Karburaatori korpuse sisemuse loputamine ja puhastamine on kohustuslik, kuna enamikus kodumaistes tanklates on madal kütusekvaliteet ja kütusevagudesse settinud praht.

Esitame teie tähelepanu Solexi karburaatorite kütusevoolude suhtelistele väärtustele. Nende täpsem vastavus määratletud parameetritele, seda tõhusamalt kasutatakse mootorit ja tarbitakse kütust.

Solexi karburaatorite kütusevoolude suhtelised väärtused
 SuheHajuti läbimõõdud
Tehase väärtused1495,0102,0107,0115,0
Majanduslik jõud13,598,5105,8111,0119,3
Võimas mõõdukas13102,3109,8115,2123,8
Võimsus normaalne12,5106,4114,2119,8128,8
Võimas dünaamika12110,8119,0124,8134,2
Sport11,5115,7124,2130,3140,0

Karburaatori remondikomplekti osade vahetamine toimub järgmises järjestuses:

  • Paigaldage ja keerake uued kütusejoad... Sellisel juhul ärge pingutage seda füüsilise pingutusega, et neid mitte kahjustada. Lõppude lõpuks on mootorisilindritele ühtse kütusevaru eest vastutavad kütusejoad.
  • Vahetage õhudüüsid välja.
  • Vajadusel on seda väärt vahetage pumba kiirendid... Kuigi kui vanad näevad head välja, siis võite need jätta, kuid kindlasti puhastage neid.
  • Ka kütusefiltrit pole vaja vahetada. Kõik sõltub tema seisundist. Kui te ei plaani seda välja vahetada, tasub siiski installitud filter loputada.
  • Edasi paigaldage tihendid, olles eelnevalt töödelnud neid hermeetikuga.

Karburaatori düüside vahetamine

Pärast karburaatori täielikku kokkupanekut viiakse läbi selle reguleerimine, häälestamine ja vajadusel häälestamine. Kuid soovitame teil iseseisvalt häälestada ainult siis, kui teil on sanitaartehniliste tööde teostamiseks piisavalt oskusi. Muul juhul pöörduge spetsialisti poole.

Tuleb lisada, et karburaatori võimalikult harva parandamiseks on otstarbekas õhu- ja kütusefiltrid õigeaegselt vahetada. Ja lisaks sellele tankige autosse kvaliteetne kõrge oktaanarvuga kütus. Tavaliselt on mõttekas remondikomplekti abil remonti teha hiljemalt pärast seda 100 tuhat kilomeetrit läbisõit. Seda masina töös talitlushäirete ja probleemide puudumisel. Vastasel juhul tuleb remonti teha sagedamini.

Karburaatori remondikomplekti tootjad

  • PEKAR ("Pekar"), mille tooteid toodetakse Venemaal. Remondikomplekte toodetakse peaaegu kõigi kodumaiste seadmete markide jaoks. Üks komplekt K2105-1107980-20 VAZ-2105-20 karba jaoks maksab 4 dollarit.
  • Pierburg on Saksamaa kontserni KolbenSchmidt Pierburg AG üksus, mis on mootorite osade tootmise maailmas üks liidreid. Lavakunst. 401249010 maksab 9 dollarit.
  • Weber on Itaalia karburaatorite ja nende remondikomplektide tootja, mida haldab Magneti Marelli S.p.A. Fordi jaoks maksab nende komplekt W5491 13 dollarit.
  • Keihin on Jaapani ettevõte, kütusesüsteemide, karburaatorite ja nende remondikomplektide tootja. Nende N751 komplekti KEIHIN DEO 4A Audi 80 karburaatorite hind on vähemalt 14 dollarit.
  • DAAZ (JSC "Dimitrovsky Automobile Aggregate Plant"). Koduturul populaarne sõiduautode ja veoautode varuosade, sealhulgas karburaatori remondikomplektide tootja. Üks tihendite ja karburaatorite komplekt maksab 2 dollarit. Näiteks: OZONE (kat. Nr 2105-1107010-20), K151 (K1511107910PK) jt.
  • NAPCO on veel üks Jaapani tootja, kelle tooted on suurepärase kvaliteedi ja töökindlusega ning erinevate remondikomplektide hind jääb vahemikku 10–13 dollarit.
  • ZENITH - tänapäeval leiate endiselt selle inglise ettevõtte karburaatoreid ja remondikomplekte, mis olid varem väga levinud. Ta töötas välja ka karburaatorid STROMBERG ja AISAN.

Enne remondikomplekti ostmist kontrollige oma autole paigaldatud karburaatori marki ja mudelit. Seetõttu ostke ainult talle sobiv remondikomplekt.

Lang L: none